Podczas sesji, 23 czerwca, przeprowadzona zostanie debata nad raportem o stanie Elbląga za 2021 rok. Mieszkańcy, jeśli chcą zabrać głos, muszą wcześniej to zgłosić. To jednak nie wszystkie warunki, które muszą spełnić.
Raport o stanie Miasta Elbląg za rok 2021 został już opublikowany. Znajdziemy go TUTAJ. 23 czerwca podczas sesji Rady Miejskiej w Elblągu przeprowadzona zostanie debata na jego temat. Początek o godz. 10.
Mieszkańcy, którzy chcą zabrać głos w debacie, powinni złożyć pisemne zgłoszenie do przewodniczącego RM w Elblągu. Co więcej, musi być ono poparte podpisami co najmniej 50 osób i złożone w Biurze Rady Miejskiej.
Elblążanie będą dopuszczeni do głosu według kolejności zgłoszeń. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w dyskusji to 15 osób.
Więcej informacji można uzyskać w Biurze Rady Miejskiej pod numerem tel. (55) 239 30 43 lub (55) 239 33 08.
A ze się zapytam, o czym tu debatowac? Jak jest kazdy widzi, pierd.... bo pierd... co prawda zawsze mozna, ale po co? I jeszcze te podpisy?
A znajomość języków obcych , poziom wykształcenia , staż pracy i aktualna książeczka zdrowia ?
A jaka jest podstawa prawna tych wymagań, by rozmawiać o stanie miasta. Czyli Elblążaninie- zamknij gębę , władza Ci karze- takie est stanowisko Urzędu Miejskiego. Coraz bardiej zle się dzieje w mieścid, cenzura. rzęowa
Nikomu juz tu ust się nie zamknie, wręcz przyniesie tu odwrotny skutek ! Takie metody to mogą stosowac sobie we wlasnym domu albo u uzaleznionych , tu nie prywatny folwark. Poza tym trochę cywilnej odwagi w argumentach z mieszkańcami !
makabra, boją się już wyjść do mieszkańców w okręgach, a tutaj mnożą przeszkody, aby nie powiedzieć im w twarz "jesteście do d... .
Co za emocje, głos zabiorą najwybitniejsze elbląskie umysły;)
Uuuuuaaaaaa ,pasożyty miejskie to jednak potrafią dotrzeć do ludzi ....,oby was wszystkich wyssało przy najbliższych wyborach
7. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w trybie określonym w ust. 6, składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami: 1) w gminie do 20 000 mieszkańców - co najmniej 20 osób; 2) w gminie powyżej 20 000 mieszkańców - co najmniej 50 osób. 8. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że rada postanowi o zwiększeniu tej liczby. Kolejny debilny zapis wymyślony przez naszych P- OSŁÓW. Proponuje zabierać głos na poszczególnych sesjach - jak na razie tłumów nie ma
A moze to chodzi o wykluczenie pewnych natrętnych osób, ktore meczą czytelników na codzień? Potem jeszcze na sesji? Pewnue o to chodzi!
Nasi milusińscy chwytają się teraz za eksponowanie swoich związków,milosci , deklaracji milosci jak malolaty tylko z ostrym i dlugim przebiegiem! Czy te publiczne eksponowanie uczuć ma torować drogę do sukcesu wyborczego? Czy juz innych merytorycznych argumentow brakuje? Trochę powagi proszę z uwagi i na wiek i na przebieg zyciowy i zacząć działać! Raport o stanie miadta daje takie możliwości!