Do 13 września 2023 r. trwa rekrutacja na bezpłatne studia w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.
Już niedługo studenci będą rozwijali swoje umiejętności w nowoczesnych laboratoriach: dronów i modelowania 3D, pracowniach: Internetu rzeczy, eksperymentów z materiałami, robotyki i mechatroniki, programowania urządzeń mobilnych.
W ramach projektu “Centrum Kompetencji Społecznych” w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię
Specjalistyczne laboratoria będą m.in. wykorzystywane podczas zajęć na kierunkach Ekonomia, Informatyka, Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn a także Kosmetologia. Uczelnia odpowiadając na potrzeby rynku pracy stworzyła nowoczesne specjalności: modelowanie 3D oraz modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych, prototypowaniu i mediach interaktywnych.
Praktyczny wymiar studiów
W ANS w Elblągu skupiamy się na praktyczności studiowania. O praktycznym wymiarze studiów w naszej Uczelni świadczą wielomiesięczne praktyki zawodowe w najlepszych firmach i instytucjach oraz wykładowcy praktycy dbający o to, aby z zajęć wynieść nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również przydatne umiejętności.
Wszystko to sprawia, że absolwenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu postrzegani są jako wykwalifikowani specjaliści, którzy mają znacznie większe szanse na znalezienie posady w wymarzonym zawodzie.
Pełna oferta kierunków studiów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej ans-elblag.pl/rekrutacja.
Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.