Poniedziałek, 23.10.2017, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wieczorna Zumba dla początkujących!

05.11.2013, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wieczorna Zumba dla początkujących!

Już od listopada w każdy poniedziałek i środę o 20:45 w Centrum Tańca Cadmans rusza nowy kurs Wieczorna Zumba dla początkujących!!!

Zawsze marzyłaś o tym żeby zacząć tańczyć? Chcesz się ruszać, ale gdy kończysz pracę lub położysz dzieci  to zajęcia w klubach się kończą? Chcesz zgubić zbędne kilogramy lub po prostu dobrze się bawić?

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!!!

ZUMBA to zainspirowana rytmami latynoskimi fuzja tańca i fitnessu. ZUMBA jest łatwa dla wszystkich. Proste kroki, świetna zabawa, a także motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Centrum Tańca Cadmans zaprasza wszystkich, którzy po ciężkim dniu na nowo chcą poczuć energię, zapomnieć się w muzyce latynoskiej i spalić tysiące kalorii!!! W jesienne wieczory nie trzeba siedzieć przed telewizorem – przyjdź i TAŃCZ w CENTRUM TAŃCA CADMANS!!!

Każdy kto zapisze się na nowy kurs - Wieczorna Zumba dla Początkujących otrzyma od Szkoły Tańca przydatny do treningu upominek - niespodziankę!!!

Dodatkowo dla wszystkich Cadmansowych Zumbowiczek totalnie bezpłatne dwa Zumbowo - Bokwowe Piątki w miesiącu, godzina 20:45.

Na zajęcia można zapisywać się przez cały listopad!!!

Zumba oddziałuje pozytywnie na umysł, ciało i duszę!!! Zapraszamy! CT Cadmans ul. Królewiecka 21B, zapisy pod nr tel. 510-129-144.

 

CT Cadmans

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.