Poniedziałek, 24.02.2025, Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +21
    ~ leniwce z PO
    Czwartek, 19.07

    Następny kierunek księżyc !a co stać dziada !::........trzeba realizować swoje marzenia ....nie grzesio

  2. 2
    +7
    ~ anty
    Piątek, 20.07

    Niestety wszędzie tylko deklaracje np. z miastem Laibin. Charakterystyka tego regionu zamieszkałego przez około 50 mln osób to nie jest raczej przepustka dla Elbląga. (wystarczy sprawdzić informacje o tym regionie- ten region to tylko 3,21%PKB Chin!!! A zatem jeden z najbiedniejszych i najmniejszych jak na Chiny!!!!) Zaczyna się od deklaracji?OK, to tak jak każdy urzędnik by to zrobił. Obojętnie czy to Słonina czy Nowaczyk czy każdy Kowalski. Jednak dzisiejszy zapowiadał w kampanii inne myślenie, nowe spojrzenie itp. I co? Potrzeba nam Prezydenta MANAGERA z doświadczeniem w spółkach, z doświadczeniem korporacyjnym. Doradców od administrowania to jest i będzie, ale prezydent MUSI BYĆ MANAGEREM. Inaczej nic z tego nie będzie. Tylko wycieczki, deklaracje o wspieraniu się itd.

  3. 3
    +8
    ~ Tomasz
    Piątek, 20.07

    On (prezydent) nie może sobie na rynku lokalnym poradzić - współpraca z Trójmiastem która się ograniczyła do wywieszenia reklamy w Gdańsku- a szuka współpracy w Chinach. Coś tu nie halo. A kolejna sprawa gdzie jakieś efekty z wizyty w Dubaju?? Może by tak wizyty w Gdańsku częstsze i efektywniejsze potem Rosja, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina i jak tu się coś uda zbudować to wtedy nawet na księżyc albo na Marsa lecieć szukać współpracy - bo tam będą takie same efekty jak w Chinach - czyli wielkie g

  4. 4
    +9
    ~ a.mala
    Piątek, 20.07

    Do Chin to Prezydent Kraju powinien pojechać by zabiegać o inwestorów a nie Prezydent Miasta... nawet nie wojewódzkiego. Trzeba porządek zrobić na własnym podwórku, bliższe kontakty z sąsiednimi województwami, bliskimi miastami o dużym potencjale (Trójmiasto), Kaliningrad. Po kiego ch... do Chin, po jakiego się pytam? Tam Polskę umieszczają w Rosji, o Elblągu nie słyszeli. Kto tu przyjedzie inwestować?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.0755591392517