Poniedziałek, 11.12.2017, Imieniny: Waldemar, Damazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2017/2018

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Piłka nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Piłkarskie półkolonie w Elblągu - ZAPRASZAMY !!

19.06.2017, 12:00:11 Rozmiar tekstu: A A A
Piłkarskie półkolonie w Elblągu - ZAPRASZAMY !!

Jeżeli lubisz dobrą zabawę z rówieśnikami, grać w piłkę nożną, a każdą wolną chwilę spędzasz aktywnie na boisku, to czas najwyższy pomyśleć o wakacjach. W lipcu w Elblągu odbędą się piłkarskie półkolonie. Organizatorzy zapraszają na zajęcia wszystkie chętne dzieci, które wakacje chcą spędzić na sportowo.

 

Półkolonie odbędą się w trzech turnusach: 10-15 lipiec, 17-21 lipiec i 24-28 lipiec (od poniedziałku do piątku). W programie zajęć znajdą się między innymi: codzienne treningi piłki nożnej, wyjścia na basen, multikino, zwiedzanie wojska czy wyjazd nad morze gdzie odbędą się zajęcia z trenerem beach soccer. Wypoczynek odbywa się za zgodą Kuratorium Oświaty, a dodatkowo wszystkie dzieci są ubezpieczone od NNW.

 

- Indywidualne podejście do każdego uczestnika, rodzinna atmosfera i wiele atrakcji na każdym turnusie, to gwarantowany sposób na udane letnie półkolonie w Elblągu - wyjaśnia trener Marcin Szweda. - W czasie zajęć każdy znajdzie coś dla siebie, a na nudę na pewno nikt narzekał nie będzie. Być może nasze półkolonie okażą się pierwszym krokiem w przygodzie z piłką nożną. Na zajęcia zapraszamy wszystkie chętne dzieci bez względu na to czy grają w jakimś klubie, czy dopiero chcą zacząć przygodę z piłką nożną. 

 

Więcej informacji o sportowych półkoloniach w Elblągu można uzyskać u organizatorów pod nr telefonów: 602-701-454  i  507-582-159.
 


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ wist
  Poniedziałek, 19.06

  Za 5 dni 350 zł, to chyba przesada i to pod auspicjami UM. Więc nawet marketingowy wpis o ilości miejsc ograniczonych, chyba nie pomoże w frekwencji?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.