Czwartek, 23.01.2025, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    +7
    ~ Real
    Czwartek, 16.10

    Żeby nie gruba krecha .To dawno by byli na śmietniku historii.Mam nadzieje że wtedy nie było by także szpiegów rosyjskich.

  2. 2
    --4
    Mariusz Lewandowski
    Czwartek, 16.10

    Społeczne zacięcie Janusza Nowaka doceniają ci co spłacają kredyty za mieszkania jakich niegdy nie nabyli. Nie sądzę by słowo zaciecie było odpwoiedznie - ja bym użył słowa "nacięcie" naiwnych ,,,,

  3. 3
    +3
    ~ Maria
    Czwartek, 16.10

    Nigdy więcej SLD. Partia z rodowodem z PZPR. Nie mają nic konkretnego do zaproponowania oprócz towarzyszy partyjnych - Miller,Oleksy, gdzie Jaskiernia stróż prawości? Nawet Kwaśniewski i Kalisz poszli razem z tranzystorami. Pamiętacie Siwca i Borowskiego? Też odeszli z tej zgnilizny - nota bene wszyscy warci swego. A w Elblągu stare odgrzewane kotlety: pan od developerski i Mańkut wiecznie żywy. Zmieniony chyba szef kampanii z dziennika wojennego, kto był poprzednim szefem sztabu?

  4. 4
    +2
    ~ Walerian
    Czwartek, 16.10

    Znowu trupy wychodzą z szafy. SLD to już śmietnik historii - sztandar wyprowadzić.

  5. 5
    --4
    ~ Teresa
    Czwartek, 16.10

    Bezczelność ludzka nie ma granic. Jak ludzie mają śmiałość pokazywać się publicznie.

  6. 6
    0
    ~ Mateusz
    Czwartek, 16.10

    Oficer polityczny – żołnierz w stopniu podporucznika lub wyższym pełniący służbę w Siłach Zbrojnych PRL w korpusie oficerów politycznych w latach 1948 - 1990. Oficerowie polityczni pełnili służbę w Ludowym Wojsku Polskim (LWP) i innych państwach Układu Warszawskiego. Korpus oficerów politycznych utworzony został podczas II wojny światowej w 1 Korpusie Polskich Sił Zbrojnych (PSZ) w ZSRR, według wzorów radzieckich. Po wojnie przeszedł on szereg zmian strukturalno-zadaniowych, a w 1948 został przemianowany na korpus oficerów polityczno-wychowawczych, a potem w korpus oficerów politycznych. Do podstawowych zadań togo korpusu należało kształtowanie socjalitycznych postaw żołnierzy.

  7. 7
    0
    ~ Mateusz II
    Czwartek, 16.10

    W celu umożliwienia zgłoszenia spraw związanych z naruszeniem podstawowych zasad socjalizmu żołnierze mogli się zwracać do oficerów politycznych dowolnego szczebla z pominięciem tzw. drogi służbowej (nie mieli obowiązku meldować o tym bezpośrednim przełożonym). Oficerowie polityczni (polityczno-wychowawczy) pełnili obowiązki w pięciu zasadniczych pionach: organizacyjnym szkoleniowo-wychowawczym partyjnym (1948-1990) Oficerów tego korpusu kształciła: Oficerska Szkoła Polityczna w Łodzi, a potem Wojskowa Akademia Polityczna w Warszawie.

  8. 8
    +1
    ~ Wernyhora
    Piątek, 17.10

    To ci ludzie przez 16 lat rządów zniszczyli Elbląg

  9. 9
    --1
    ~ Polak
    Piątek, 17.10

    hej, sld czas kończyć ten bal przebierańców, nawet auta liftinguje sie tylko raz parę lat po premierze. A co z tymi mieszkaniami co piszą, że ktoś z sld był w to zaangażowany?

  10. 10
    0
    ~ Polak
    Piątek, 17.10

    do prawdy zdolni oni nieprzecietnie a jacy młodzi kwiat Elbląga :) no i ta pamiec, że niby manikuta pamieta z sejmu kurka jego to i mumia egipska pamieta

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4289350509644