a kto wam powiedział żeby głosować w komentarzach do artykułu ?przecież na głównej stronie jest sondaż .ten co piał ten artykuł też się nie popisał nie wspominając o tym.
Karty miejskie dla emerytów:D :D
Zal i to straszny karty miejskie do kitu. Urbancard we Wrocławiu weźcie przykład. Elbląga nie stać nawet na 1 terminal obsługujące te karty gdzie można kupić bilet lub doładować kartę nie mówię już o terminalach w tramwaju gdzie można kupić bilet i zapłacić kartą.
a kto wam powiedział żeby głosować w komentarzach do artykułu ?przecież na głównej stronie jest sondaż .ten co piał ten artykuł też się nie popisał nie wspominając o tym.
Karty miejskie dla emerytów:D :D Zal i to straszny karty miejskie do kitu. Urbancard we Wrocławiu weźcie przykład. Elbląga nie stać nawet na 1 terminal obsługujące te karty gdzie można kupić bilet lub doładować kartę nie mówię już o terminalach w tramwaju gdzie można kupić bilet i zapłacić kartą.
Głosować możecie także na Facebooku. Najbardziej wiarygodne głosowanie. Zapraszamy! http://apps.facebook.com/projektelblag/
zdecydowanie 5 :) bardzo nowocześnie :)
niech każdy wybierze jaką chce:)
Projekt 5, przy czym ten ciemny niebieski zastąpić zielonym i zrobić kartę jak malowanie tramwajów i autobusów żółto-zielone a nie jakiś niebieski
2 ma charakter