Poniedziałek, 23.10.2017, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Elbląska Rada Gospodarcza "Żuławy" zaskarżyła decyzję dot. rozbudowy CH "Ogrody" (aktualizacja)

08.07.2012, 12:35:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląska Rada Gospodarcza

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że przedstawiciel Gildii Kupców Żuławskich, zaskarżył do Samorządowego Kolegium Odwoławczego decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla rozbudowy Centrum Handlowego "Ogrody".  Informacja częściowo się potwierdziła.

Informację o złożeniu wniosku potwierdziła Urszula Maziarz, prezes SKO w Elblągu. - Do SKO w Elblągu wpłynął wniosek  Elbląskiej Rady Gospodarczej "Żuławy" w Elblągu ul. Grunwaldzka 6, o stwierdzenie nieważności decyzji Prezydenta Miasta Elbląga z dnia 15.03.2012r., określającej środowiskowe uwarunkowania realizacji inwestycji pn. "Przebudowa i rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody" zlokalizowanego w Elblągu przy ul. Płk. Dąbka 152, na działkach ewid.432/7, 432/8, 432/9 - jako decyzji wydanej z rażącym naruszeniem prawa.

Wniosek zawiera także żądanie wstrzymania wykonania zaskarżonej decyzji.  - W związku ze złożonym wnioskiem Kolegium wystąpiło do Prezydenta Miasta o nadesłanie całości akt sprawy, w oparciu o które będzie można określić dalszy tok postępowania. Do chwili sporządzania niniejszej informacji akt tych do Kolegium jeszcze nie przekazano - wyjaśnia Urszula Maziarz.- Teoretycznie zatem sprawa wygląda tak, że jeżeli Skarżący ma przymiot strony postępowania (co będzie można stwierdzić po analizie akt sprawy) to jego wniosek wszczął postępowanie o stwierdzenie nieważności decyzji. Jeżeli zaś przymiotu takiego nie posiada, to złożone pismo należy zakwalifikować do kategorii tzw. skargi obywatelskiej, która to może spowodować wszczęcie postępowania nadzorczego z urzędu (art. 233 kodeksu postępowania administracyjnego).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja:

Gildia Kupców Żuławskich wchodzi jedynie w skład Elbląskiej Rady Gospodarczej. Urszula Maziarz potwierdziła, że wniosek został złożony, ale nie potwierdziła, że przez przedstawiciela Gildii.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +59
  ~ Magda
  Piątek, 06.07

  Pies ogrodnika - sam nie zje i drugiemu nie da...

 2. 2
  +32
  ~ wr
  Piątek, 06.07

  Sami sobie robimy w gniazdo

 3. 3
  +13
  ~ marcin sz.
  Piątek, 06.07

  Ręce opadają kiedy czyta się tego typu artykuły... Jaki ma cel pan lucjan filaszkiewicz (celowo piszę imię i nazwisko małą literą - wyraz braku szacunku, odpowiedź na brak szacunku pana do nas mieszkańców, którzy w przeważającej części, myślę, że w ilości przeważającej zdecydowanie 80% czekają na ten obiekt). Ponowię pytanie do pana - jaki jest pana cel aby wstrzymywać budowę tego centrum???? Powstaną w nim marki odzieżowe z którymi nie jest pan w stanie konkurować, marki jak H&M, C&A etc. pan w swoich sklepikach posiada odzież marki "noname", która i tak zostanie kupiona przez osoby, które mają je kupić.... czy sadzi pan, że osoby ubierające się na co dzień w w/w markach bądź innych przyjdą do pana na zakupy?????? jeżeli tak pan uważa to jest pan chyba niezwykłym marzycielem!!! c.d.n.

 4. 4
  +51
  ~ inc
  Piątek, 06.07

  wezcie w koncu oddajcie ten swoj barak tesco 24 i bedzie spokoj dosc okradania cenami konsumentow wolimy czyste i schludne stoiska a nie klitki i boxy plus wystawki na ciagu komunikacyjnym

 5. 5
  +28
  ~ `
  Piątek, 06.07

  Jak to mam rozumieć-że co dopuki Gildia nie wyrazi zgody to w Elblągu żadnej galerii nie będzie? To jakiś absurd w takim mieście jak Elbląg powinny być co najmniej już dwie galerie. Ponadto nie mogę zrozumieć kupców o co Wy walczycie do Was mało kto przychodzi a większa połowa tych boksów jest nieczynna. Klienci , którzy chodzą do Was na zakupy z pewnością zostaną Wam wierni. W Elblągu również bardzo potrzebny jest market typu Castorama , Obi ,itp. bo jak się robi remont to jest to wielce uciążliwe kursować między Gdańskiem a Elblągiem. W Trójmieście jest większy wybór i jest znacznie taniej.

 6. 6
  +32
  ~ qmam
  Piątek, 06.07

  to chyba jakiś żart, miał czas gdy były konsultacje, od 15 marca minęło już ponad 3 miesiące a teraz gdy ma ruszyć niebawem rozbudowa to sobie przypomniał. Tylko po to by nam MIESZKAŃCOM utrudnić i tak już niezbyt lekkie życie

 7. 7
  +21
  ~ Patefon
  Piątek, 06.07

  Filaszkiewicz będzie mial w Gildii...TESCO

 8. 8
  +27
  ~ ww
  Piątek, 06.07

  Stowarzyszenie to obecna forma prowadzenia działalności w Gildii Kupców Żuławskich ale Walne Zgromadzenie przecież podjęło już uchwałę zezwalającą na przekształcenie w sp. z o.o. by umożliwić w ramach tej spółki zakup udziałów firmie Tesco i uruchomienie na 70% powierzchni Gildii supermarketu Tesco. To przeciwko czemu tak naprawdę protestuje pan Filaszkiewicz?

 9. 9
  +37
  ~ jasio
  Piątek, 06.07

  ja mieszkam przy gildii ale odkąd istnieje to może 2 razy byłem lepiej zróbcie tam Biedronke

 10. 10
  +27
  ~ cichy
  Piątek, 06.07

  A moze jest przepis prawny który spowduje że za takie bezsensowne wstrzymywanie inwestycji skarżacy powinien zapłacić odszkodowanie inwestorowii??

 11. 11
  --25
  ~ Mieszkaniec
  Piątek, 06.07

  Sfora klakierów ruszyła do ataku !! A ja spokojnie poczekam na wynik czy to prawda że "Przebudowa i rozbudowa Centrum Handlowego Ogrody" zlokalizowanego w Elblągu przy ul. Płk. Dąbka 152, na działkach ewid.432/7, 432/8, 432/9 - jako decyzji wydanej z rażącym naruszeniem prawa. Jeżeli okaże się prawdą to pozostanie UW lub CBA. To jest już drugie podejście. Cuchnie ten biznes z daleka.

 12. 12
  +6
  ~ A-P
  Piątek, 06.07

  GKŻ zmiana to OBI lub Castrorama ? Nie Tesco oraz Biedronka !!!

 13. 13
  +25
  ~ gral
  Piątek, 06.07

  Dlatego w Elblagu przez takich ludzi ,nie powstaja zadne Centra Handlowe ,bo zawsze ktos cos blokuje.Nie wiem jak to sie dzieje np .w Gdansku,tam ciągle powstaja nowe CH,tam by nigdy jakis kupiec ze stoiskiem nie mogł zablokowac budowy C.H dla dobra miasta i jego mieszkancow.To jest SKANDALICZNE co u nas w Elblągu mozna zablokowac .Jeden facet moze zablokowac rozwój miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. 14
  +11
  ~ klijent chcący zmian szybko
  Piątek, 06.07

  A może pora by tych co przeszkadzają w budowie czego kol wiek w Elblągu pogonić z miasta precz.BURAKÓW nam tu nie trzeba,najpierw u siebie zrób jeden z drugim porządek a potem protestuj .Ja z rodziną na tą gildię i do elzamu nigdy nie chodzimy.SZKODA CZASU.Wolimy jechać na zakupy do Ogrodów i trzech dużych sklepów w Elblągu lub na Gdańsk.

 15. 15
  +14
  ~ ciemnoto
  Piątek, 06.07

  PRECZ buraki z Elbląga.

 16. 16
  +31
  ~ turban
  Piątek, 06.07

  zlikwidowac gildie i hale elzam. ich towary sa kiepskiej jakosci i w wysokich cenach. na wyprzedazach w gdansku mozna kubic znacznie taniej i lepszej jakosci. ja nie rozumiem jak te buraki z gildii moga blokowac rozbudowe centrum handlowego? przeciez tych kupcow wogole nie powinno sie brac pod uwaga! tzreba ich traktowac jak powietrze

 17. 17
  +9
  ~ Anubis
  Piątek, 06.07

  Do ludzi z Gildii. Oto link do forum odnośnie inwestycji w miastach i rozwoju miast: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1340719&page=11 Ale was pewnie opinie innych ludzi g**** obchodzą...

 18. 18
  +19
  ~ uyt
  Piątek, 06.07

  Znowu te kmioty zaczynają mącić??

 19. 19
  +10
  ~ j
  Sobota, 07.07

  czemu walcza te lochy y tej gildii jesli galeria to nie jest konkurencja dla nich,ja mam to w d..ie bo i tak ubieram sie w 3miescie.

 20. 20
  +9
  ~ jojo
  Sobota, 07.07

  chcą zablokować rozbudowę i przy okazji nowe miejsca pracy

 21. 21
  +11
  ~ Anubis
  Sobota, 07.07

  To jest jakaś paranoja!!! Jak to jest, że w innych miastach buduje się centra handlowe, obok istnieją też hale z "budami", a u nas w mieście ludzie z takich "bud" mają siłę przebicia, żeby hamować rozwój miasta? Nie rozumiem dlaczego w ogóle takich...ludzi ...się słucha? Czy oni w tych swoich móżdżkach naprawdę uroili sobie, że jak nie będzie centrów handlowych to Elblążanie będą chodzić tylko do nich? :) Jedno jest pewne. Po takich akcjach jak ta, ludność naszego miasta będzie pałać do nich jeszcze większą nienawiścią i dla zasady będzie jeździć do innych miast - zostawiając tam pieniądze a nie w Elblągu. Oni chyba rozumują na zasadzie "nie będziecie kupować u nas, to nie będziecie kupować nigdzie" :)

 22. 22
  +8
  ~ hd
  Sobota, 07.07

  Ciekawe co za lody przy tym kręci ten cały F*********.To bym jeszcze cynicznie zrozumiał,że chce coś ugrać dla siebie.

 23. 23
  +21
  ~ Piss
  Sobota, 07.07

  Gildie zlikwidować!!!!!!!!!!!!!!!!!Tesco wybudować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie chcemy gildii!!!!!!!!!!- ***o oni mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 24. 24
  +24
  ~ hrtgnbvn
  Sobota, 07.07

  Nawet mały Malbork i Tczew mają swoje galerie handlowe, a kilka razy większy Elbląg nie ma ani jednej galerii. Jesteśmy jedynym ponad 100 tysięcznym miastem w Polsce które nie ma galerii handlowej. Haha tylko czekać aż Braniewo albo jakaś inna okoliczna wiocha zbuduje sobie galerię szybciej niż Elbląg.

 25. 25
  +15
  ~ Elblążanin
  Sobota, 07.07

  Czy ci ludzie nie rozumieją że rozbudowa C.H. Ogrody, da nowe miejsca pracy? Wolą oglądać zamykanie kolejnych sklepów w centrum miasta? Z takim podejściem to żaden inwestor to nie zainwestuję, swojej kasy by ktoś nieodpowiedzialny blokował mu inwestycje :( Co by było gdyby działkowcy w Gdańsku w podobny sposób, oprotestowywali budowę stadionu na Euro 2012 - PGE Areny? Byłby wstyd na całą Europę i tyle mądrale z Gildii Kupców Żuławskich którym jak widać słoma z butów wciąż wyłazi :(

 26. 26
  +15
  ~ h$m
  Sobota, 07.07

  jestem za tym żeby zlikwidować Gildie o hale Elzam ,bo to nie na dzisiejsze czasy takie budy z marnym i drogim towarem .Jakieś buraki w Elblagu hamują rozwój miasta.W innych mistach buduje się galerie ,tylko u nas są szkodniki ,co mają swój prywatny interes ,swoje sklepy .Dlaczego tacy cwaniacy zawsze wygrywają ,bo daja w łapę komu trzeba.Panie f....... idz pan do diabła albo wyprowadz się z tego miasta .

 27. 27
  +5
  ~ iuy
  Sobota, 07.07

  Że grom z jasnego nieba trafić w te bude nie może.

 28. 28
  +15
  ~ polak
  Sobota, 07.07

  a ktoś jeszcze kupuje w tym blaszaku z PRL już dawno powinni go zaorać i posadzić kwiatki haha...

 29. 29
  --6
  ~ E-G
  Sobota, 07.07

  A MOŻE JEST COŚ W TYM RODZAJU ŻE INWESTOR WCALE NIE CHCE ROZBUDOWY I ZAWARŁ PAKT Z GILDIĄ - WY BLOKUJECIE A MY ROBIMY PO STAREMU -CZYLI NIE ROZBUDOWUJEMY TYCH OGRODÓW BO DOBRZE JEST JAK JEST

 30. 30
  +12
  ~ bozi
  Sobota, 07.07

  Nawet za darmo, nawet za dopłatą - nic nie chcę z Gildii, ani z Elzamu. Uważaja się za kupców, a o prawdziwym kupiectwie pojęcia nie mają.

 31. 31
  +9
  ~ Student
  Sobota, 07.07

  Kupiłem ostatnio buty za 130 zł w którejś z tych bud, właściciel przekonywał że marka ble ble, i k***a na drugi dzień się rozklekotały. Zburzyć to dziadostwo i będzie spokój.

 32. 32
  +21
  ~ mieszkaniec
  Sobota, 07.07

  a kto w tym ***ie kupuje (w gildii), Przez takich ludzi Elbląg ginie. Powiedzcie co Wy macie takiego do zaoferowania żebym nie nie musiał jeździć po ciuchy do trójmiasta. Tak naprawdę na dzień dzisiejszy Elbląg nie ma żadnej galerii mniejsze miasta maja już kilka. W co Wy gracie samymi takimi zagraniami zniechęcacie ludzi do kupowania u Was. W każdym z boksu jest większość to samo, a o cenach nie wspomnę

 33. 33
  --17
  ~ niu jorkery zas...e
  Sobota, 07.07

  Nienawiść do drobnego handlarza czy przedsiębiorcy jest godna podziwu. Pewnie dlatego że to wasi sąsiedzi, zwykli ludzie z tej samej klatki a nie godni podziwu i zazdrości wielcy prezesi ze stolicy. Obserwuję już od kilku lat jak się piana na ustach pojawia gdy mowa o drobnym ciułaczu którego przed nędzą chroni jakiś plugawy box czy warzywniak. Ale ja rozumiem ... bić kułaka.

 34. 34
  --23
  ~ Heniek3d
  Sobota, 07.07

  Jak wam Gildia śmierdzi to tam nie chodźcie ...ale nie ... wam mało .... zakazywać się wieśniakom bez grosza przy de zachciewa. Światowcy nie będą przeca łazić w jakichś łachmanach ! Muszą po majtki do trójmiasta jechać.

 35. 35
  +1
  ~ adam
  Sobota, 07.07

  Tym razem Inwestor przechytrzył malkontentów i poszedł równolegle dwoma ścieżkami.Od środy zaczyna obowiązywać nowy miejscowy plan rozbudowy CH Ogrody.Ponad tydzień temu wojewoda umieścił go w dzienniku urzędowym bez uwag.Czeka teraz tylko na uprawomocnienie.A informacja stara. zaskarżenie decyzji środowiskowej złożone już 3 tygodnie temu.

 36. 36
  +6
  ~ Stefan
  Sobota, 07.07

  W gildii powinni zrobić biedronkę :)

 37. 37
  +16
  ~ deny
  Sobota, 07.07

  Ci właściciele boksów w Gildii i Elzamie są szurnięci bo celem rozbudowy CH Ogrody jest wzbogacenie oferty o markowe sklepy których u nas nie ma, a ludzie którzy kupują w tych sklepach wogóle nie chodzą do Gildii i Elzamu tylko muszą specjalnie jechać do Gdańska

 38. 38
  +11
  ~ znafca
  Sobota, 07.07

  Ale by było śmiesznie gdyby ktoś w Elblągu zaczął protestować, składać skargi i zażalenia, na plany Gildii utworzenia w niej jakiegoś supermarketu spożywczego który podobno tam planują!;) Byłoby im łyso, że ktoś im dokopał tymi samymi metodami!;)

 39. 39
  +19
  ~ ale
  Niedziela, 08.07

  Ponoć jest wolny rynek, wolna konkurencja. Skoro handlowcy Gildii mają coś wyjątkowego do zaoferować klientom, to czego się obawiają.

 40. 40
  +28
  ~ BEZ ŚCIEM proszę
  Niedziela, 08.07

  NIEBYWAŁE, jak grupa drobnych a złosliwych ludzi próbuje walczyc z postępem, zamieniając swoja polityką Elbląg w senny zaścianek (właśc.: senne zadupie). Krzyczą, że Olsztyn ich okrada ale sami robią wszystko aby Elbląg nie wyrósł nad przeciętnośc mierzona ich budami handlowymi. Tymczasem brak tu hali targowej, takiej z prawdziwego zdarzenia a estetyka i higiena handlu na targowisku przy plk Dąbka przypomina Trzeci Świat. może więc to jest kierunek penetracji i aktywności dla rodzimych kupców i wszelkiej maści gildii. A wielkim korporacjom dajmy wolna rękę, bo to one a nie straganiarze mogą uczynic nasz grod atrakcyjnym miejscem zakupów dla miejscowych i przyjezdnych.

 41. 41
  +11
  ~ eme.
  Niedziela, 08.07

  na Gildii kilka boksow i w kazdym ten sam towar wiec wiadomo ze takie centrum nie ma racji bytu

 42. 42
  +11
  ~ mela...
  Niedziela, 08.07

  elblaska rada gospodarcza to buraki,cwaniaki co hamują rozwój miasta ,w innych mniejszych miastach sa galerie ,a u nas decydują jakieś cwaniaki - Może te cwaniaki są w Radzie Miasta.W waszych budach nigdy nie kupuję ,bo drogo i byle co .

 43. 43
  +28
  ~ Gildii NIE
  Niedziela, 08.07

  NIE WEJDĘ JUŻ DO GILDII.

 44. 44
  +18
  ~ Wróg publiczny
  Niedziela, 08.07

  Do wszystkich obrońców uciśnionych - "drobnych ciułaczy": Nie róbcie sobie jaj! Nie wstawiajcie głodnych kawałków o nienawiści do straganiarzy, czy właścicieli boksów! Ludzie mają dość waszej tandety za niemałe pieniądze! To jest sytuacja jak na filmach z minionej epoki! Jak oglądam "07 zgłoś się" albo "Czterdziestolatka", to widzę sprzęty, które były w domu u rodziców! I tak było w całej Polsce! Podobnie jest z waszym towarem! Strach u was kupić kurtkę, bo połowa Elblaga chodzi w takiej samej! Czy to takie dziwne, że jako klient chcę mieć wybór ? O jakości towaru nie wspomnę! Czy wy, ludzie, myślicie, że oto cały Elbląg zawziął się na waszą, pożal się Boże, Gildię ? Najwyraźniej tak, bo w swojej "samoz........i"nie dostrzegacie prostego faktu, że ludzie nawet nie zwróciliby uwagi

 45. 45
  --8
  ~ leniwce z PO
  Niedziela, 08.07

  jestem za, ale kto tam będzie kupował ? bezrobotni?

 46. 46
  --9
  ~ leniwce z PO
  Niedziela, 08.07

  jestem za,ale kto tam będzie kupował?bezrobotni?

 47. 47
  +21
  ~ Roberto
  Niedziela, 08.07

  Chciałem dziś kupić sobie sztruksy do pracy i do tego jakieś niedrogie buty. W tym celu udałem się najpierw na rynek - brak wyboru a następnie na Gildie gdzie w pierwszym sklepie Pani zaproponowała mi spodnie "jakiejś tam" firmy w moim standardowym rozmiarze 36 za 130zł !!! Osłupiałem, za co taka kasa? Często jeżdzę do trójmiasta i wawy i tam za te pieniądze można kupić w "markowym" sklepie wcale nie w wielkiej promocji naprawdę fajne spodnie. Dość tego sprzedażowego terroru w Elblągu, obudować sklepami ogrody a gildię zamienić na jakiś odzieżowy dyskont - wszyscy na tym skorzystamy. Tak jak mi szkoda kupować szajs u chińczyka tak samo nie zamierzam więcej kupować w Gildii. Buty do pracy na lato, w gildii szajs za 79zł a w ccc całkiem fajne za 59... brak słów!

 48. 48
  +3
  ~ `
  Niedziela, 08.07

  Roberto Masz rację a ja jeszcze dodam od siebie , że gdybyś się rozmyślił i chciał zwrócic buty do CCC to Możesz to uczynić w ciądu 30 dni bez podawania przyczyny i otrzymasz zwrot gotówki(oczwiście towar nie używany), a spróbuj cokolwiek zwrócić na Gildii lub Elzamie.

 49. 49
  +23
  ~ PROTEST !
  Poniedziałek, 09.07

  OGŁASZAM BOJKOT!!!!! NIE DLA "GILDII" NIE KUPOWAĆ I NIE CHODZIĆ TAM.........KTO PROTESTUJE ZEMNĄ ?

 50. 50
  +8
  ~ `
  Poniedziałek, 09.07

  bo te barany z gildii myślą że jak nie powstanie galeria to będziemy chodzić do nich na zakupy hahahaha A wiadome jest, że na ten gildiowski syf nikt nie zagląda bo każdy woli do trójmiasta skoczyć na zakupy. Dlatego czy galeria będzie czy tez nie syfu z gildii nikt nie kupi.

 51. 51
  +1
  ~ zaniepokojony
  Poniedziałek, 09.07

  Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wcale nie liczy się głos ludzi którzy chcą robić zakupy w markowych sklepach i wydawać swoje ciężko zarobione w rodzimym mieście, tylko całe zamieszanie robią Ci, którzy na rencinach i emeryturach nie odprowadzają pełnych składek do ZUS i kombinując jak odprowadzać mniej podatku do US, ponieważ większość produktów, które sprzedają pochodzą z rynku w Zalewie, lub od prowincjonalnych dystrybutorów chińszczyzny. Jeżeli tacy ludzie mają prawo głosu to uważam, że to miasto zaczyna się cofać, a to chyb nie jest zdrowe, dla nas i naszych potomków...

 52. 52
  0
  ~ Ktos
  Poniedziałek, 09.07

  Tu nie chodzi o gildie, ona jest tylko marionetka w mojej ocenie ktos wiekszy za tym stoi.

 53. 53
  0
  ~ rimel
  Wtorek, 10.07

  A może tą złość należy wyładować do osób które przygotowały wniosek rozbudowy? Niby tacy fachowcy, a prostych dokumentów nie potrafią przygotować!!! Do kibla z takimi baranami. Proszę w innych miastach wniosek przygotowany, wybudowane i działa, a u nas? A tak apropo gdzie ta gildia jest bo ja tam w życiu nie byłem a w Elblągu mieszkam jakieś 15 lat...

 54. 54
  +2
  ~ eva
  Wtorek, 10.07

  Ja już dawno nie kupuję w GILDII i ELZAMIE... jeżdżę do 3miasta na zakupy...

 55. 55
  0
  ~ masterofpuppets
  Wtorek, 10.07

  Sam Filaszkiewicz, czyli ten co zaskarżył decyzję, chce budować kolejną biedronkę albo inny dyskont naprzeciwko CH Ogrody, po drugiej stronie płk Dąbka, na tym ogrodzonym terenie. Ten dopiero ma tupet. Sam będzie topił małe sklepiki żeby się nachapać. BOJKOTUJMY GILDIĘ !!!

 56. 56
  0
  ~ Tak za rozbudową centrum ogrody
  Wtorek, 10.07

  Siema.Zróbmy sondę-ile z nas nie chodzi do gildii i elzamu?łapki w górę.Powiem tak-ani ja ani nikt z moich znajomych od lat nie kupuje w gildii i elzamie,ja trzeba to w trójmieście kupujemy jak w naszych Elbląskich ogrodach.wstydzę się,że jestem Elblążaninem!!!!!!!!!!.Nara ziomki i ci co to czytają :-)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.