Poniedziałek, 31.03.2025, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Ostatnie dni na wniesienie opłaty

29.03.2025, 18:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ostatnie dni na wniesienie opłaty

Jesteś użytkownikiem wieczystym gruntów na terenie Elbląga? – do 31 marca wnieś opłatę!

 

 

Przypominamy mieszkankom i mieszkańcom, że już ostatnie dni zostały na wniesienie opłaty za wieczyste użytkowanie gruntu i przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności.

 

 

Opłaty te należy wnosić do 31 marca każdego roku bez wezwania. Urząd nie ma obowiązku informowania o wysokości ww. opłat, jeżeli nie zmienia się ich wysokość.

 

 

Numer konta do wpłat: 80 1160 2202 0000 0006 2122 8104

 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 55 239 32 16, 55 239 34 27, 55 239 32 66, 55 239 33 87.  

 


Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2025 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98375988006592