Piątek, 29.03.2024, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Meblarze rozbici na własnym terenie przez Stal Mielec

18.10.2017, 20:28:57 Rozmiar tekstu: A A A

Mało kto spodziewał się, że środowy pojedynek zespołu Meble Wójcik Elbląg ze Stalą Mielec będzie tak jednostronnym widowiskiem. Miało być przełamanie po serii 3 porażek, a była demolka. Meblarze po bardzo słabej grze wysoko przegrali w Elblągu ze Stalą Mielec 20:36.

Przed tym spotkaniem mecz Mebli i Stali zapowiadał się na wyrównane i emocjonujące widowisko. Wskazywały na to dwie szóste pozycje, jakie obie ekipy zajmowały w tabelach swoich grup. Tak jednak nie było. Mielczanie od pierwszych minut zdominowali rywala i już po 6 minutach prowadzili 3:0. Z każdą kolejną minutą ich przewaga rosła, tak samo jak różnica bramek, która dzieliła oba zespoły. Na koniec pierwszej połowy Stal prowadziła z gospodarzami aż 8 trafieniami (20:12). Początek drugiej odsłony praktycznie rozstrzygnął losy spotkania. Między 32 a 36 minutą goście zdobyli 4 bramki z rzędu, dzięki czemu ich przewaga urosła do 11 bramek (24:13). Meblarze nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem i w rezultacie ponieśli sromotną porażkę przegrywając po raz drugi w tym sezonie różnicą aż 16 bramek (po raz pierwszy z Vive Kielce 22:38).

Meble Wójcik Elbląg - Stal Mielec 20:36 (12:20)

Meble Wójcik: Fiodor, Ram – Miedziński, Lachowicz, Janiszewski 2, Szopa, Nowakowski 2, Załuski, Olszewski 2, Adamczak 1, Netz 1, Moryń 4, Kupiec 4, Koper 4.

Stal: Lipka, Wiśniewski – Wilk 1, Krępa 4, Janyst 7, Wypych 2, Rusin, Mochocki 4, Kłoda, Sarajlić 2, Kawka 5, Chodara 1, Cuzić 4, Wojkowski 1, Krupa 4, Ćwięka 2.

Kolejny mecz Meblarze zagrają dopiero w przyszłym miesiącu, gdy 11 listopada zmierzą się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.