Olimpia Elbląg w jutrzejszym meczu z liderem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zagra z dwoma nowymi zawodnikami. Działacze klubowi zrobili wszystko co było w ich mocy by wzmocnić zespół.
I udało im się. Piotr Trafarski został wypożyczony z Lechii Gdańsk do elbląskiego klubu na rok czasu. Z kolei Paweł Piotrowski został wypożyczony z klubu Orzeł Trąbki Wielkie.
W barwach Olimpii będzie grał także abchaski bramkarz Temur Khintuba, który od miesiąca trenował z elblążanami. Nie zagra on jednak w jutrzejszym meczu.
W drużynie Olimpii na pewno nie zobaczymy Łukasza Wróblewskiego, Marka Zawady i Michała Stawińskiego, którzy doznali kontuzji podczas meczu z OKS 1945 Olsztyn. Do formy powoli wraca Mateusz Kołodziejski, który być może zagra w sobotnim meczu.
Miejmy nadzieję, że jutrzejsze spotkanie będzie pomyślne dla elblążan. O godz. 17:00 na stadionie przy Agrikola Olimpia zmierzy się z drużyną Świt Nowy Dwór Mazowiecki, która objęła pozycję lidera po tym jak pokonała u siebie Resovię Rzeszów 2-1. Olimpia Elbląg obecnie zajmuje 9 miejsce. Ostatnie miejsce w tabeli zajmuje rzeszowska drużyna Stal.
OLIMPIA ELBLĄG – Świt Nowy Dwór. Sobota, 8 sierpnia 2009 r., godz. 17:00 -stadion Olimpii Elbląg, ul. Agrikola 8.
poprawcie tytul :D
Olimpia 5 : 6 Swit NDM :/