Piątek, 19.04.2024, Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Duże emocje przy Agrykola. Concordia zremisowała z Widzewem 2:2. Zobacz najciekawsze akcje i bramki meczu

02.04.2017, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A

W dzisiejszym meczu 21. kolejki III ligi Concordia Elbląg zremisowała 2:2 (1:1) z Widzewem Łódź.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Concordii. Już w pierwszej minucie Widzew przeprowadził akcję prawą stronę, po której piłkę do własnej bramki skierował obrońca Concordii Michał Lewandowski. Concordia długo nie mogła otrząsnąć po tym przypadkowym golu i dała się zdominować łodzkiej drużynie, która stworzyła kilka groźnych okazji, ale piłkarze Widzewa, m.in. Marcin Krzywicki i Adam Radwański byli nieskuteczni. W ostatniej minucie pierwszej połowy Concordia wywalczyła rzut roźny po którym piłkę na 20 metrze otrzymał Mariusz Pelc, podał do niepilnowanego Souzy, którym mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Widzewa,

Po przerwie Concordia nabrała wiatru w żagle, pierwsze minuty pokazały, że Pomarańczowi przejęli inicjatywę. W 53. munucie wprowadzony po przerwie Mateusz  Szmydt wbiegł w pole karne z prawej strony i mocnym strzałem w lewy róg nie dał szans bramkarzowi. W 78. minucie goście wykorzystali nieuwagę obrońców Concordii i Daniel Mąka dobił z najbliższej odległości piłkę po interwencji bramkarza Concordii. Chwilę po zdobyciu bramki Widzew musiał grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Marcina Nowaka. Pomarańczowi mieli jeszcze jedna szansę, ale Szmydt w końcówce meczu trafił w słupek. W doliczonym czasie doszło jeszcze do przepychanek, po których sędzia pokazał 5 żółtych kartek.

Zobacz zapis relacji LIVE minuta po minucie

Poniżej zapraszamy do obejrzenia relacji  video ze skrótami najciekawszych akcji i bramek z meczu oraz fotogalerii ze spotkania.