Sobota, 21.10.2017, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2017/2018

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Piłka nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Elbląska Wiosna Pływacka z Otylią Jędrzejczak

25.03.2013, 13:32:04 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląska Wiosna Pływacka z Otylią Jędrzejczak
źródło: facebook.pl

Wiosna kalendarzowa rozpoczęła się 21 marca 2013 roku, natomiast VII Elbląska Wiosna Pływacka wystartuje w czwartek 28 marca o godz. 9:00 na krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i potrwa do godz. 16:30.

Organizatorem tradycyjnej o tej porze roku w mieście sportowej konfrontacji zawodników w wieku do lat 13 jest Uczniowski Klub Pływacki „Jedynka” z Elbląga. Spodziewany jest udział około 300 pływaczek i pływaków z klubów zrzeszonych w Polskim Związku Pływackim i zaproszonych bezpośrednio przez organizatora.

Przystąpią oni do rywalizacji o prymat w 13. wyścigach w stylach dowolnych, klasycznych, grzbietowych i motylkowych na dystansach od 25 do 200 metrów.
Emocjonujący przebieg będzie miał wyścig australijski, w którym weźmie udział po 15 zawodniczek i zawodników z największą ilością zdobytych punktów, wyliczonych zgodnie z tabelą wielobojową.

Najlepsi w konkurencjach zostaną uhonorowani dyplomami
i medalami, a puchary otrzyma troje najlepszych w kategoriach wiekowych zawodniczek i zawodników. Organizatorzy dodatkowo zdecydowali, by osładzać extra upominkami gorycz pokonanych jak i radość zwycięzców.

Superatrakcją dla wszystkich uczestników VII Elbląskiej Wiosny Pływackiej będzie okazja do spotkania, rozmowy i zrobienia pamiątkowych zdjęć z pływacką znakomitością, mistrzynią olimpijską z Aten - Otylią Jędrzejczak – specjalnego gościa zawodów.

Już można zakładać, że po raz kolejny w marcu, w naszym mieście, tym razem na pływalni MOSiR, odbędzie się interesujące wydarzenie sportowe. My liczymy na nowe rekordy życiowe i sukcesy naszych zawodniczek i zawodników.

 

Sylwia Domżalska, prezes UKP Jedynka

Oceń tekst:

Ocen: 2Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ ;p;p;p
  Poniedziałek, 25.03

  Gdyby się nie nazywała Otylia Jędrzejczak pewnie do teraz siedziała by w więzieniu, za zabicie brata :P Spotkanie z Morderczynią wątpie by było "Superatrakcją"

 2. 2
  +3
  ~ turban
  Poniedziałek, 25.03

  matko boska!! jak otylia zobaczy ten nasz syfiarski basen to sie przezegna! Niech kucharczyk osobiscie wysprzata ten szlam zalegajacy na dnie niecki duzego basenu. Az dziwne ze nikt za to jeszcze kary nie dostal, wyczuwam tu ewidentne znajomosci i szerokie plecy w sanepidzie skoro plywalnia nadal jest czynna

 3. 3
  --4
  ~ morderczyni
  Poniedziałek, 25.03

  Otylia Jedrzejczak to ta która zamorowała swojego brata w wypadku samochodowym a póżniej unikneła kary

 4. 4
  +5
  ~ wstyd
  Poniedziałek, 25.03

  WSTYD ,miasto 130 tys a ma basenik .KIEDY konkretna budowa następnej krytej pływalni.Rządzący powinno się Was kijami pogonić za ten cyrk.ZERO NOWYCH OBIEKTÓW REKREACYJNO -SPORTOWYCH .NIE wspominając o innych obiektach.

 5. 5
  +5
  ~ rozalia
  Poniedziałek, 25.03

  Wypowiadający się nie psujcie wspaniałego święta, młodych , uzdolnionych dzieciaków. Krytykanci wystartujcie na 400m na tym w/g was byle jakim basenie w konfrontacji z dzieciakami. Wówczas to może docenicie pasje i talent tych dzieciaków. Warto nieraz ruszyć tyłek od komputerai trochę przewietrzyć mózg!.

 6. 6
  +2
  ~ maciek
  Poniedziałek, 25.03

  sam jad w Waszych komentarzach - wstydźcie się

 7. 7
  --4
  ~ sportowiec
  Poniedziałek, 25.03

  do dzieci nic nie mam , uważam że to fantastyczne że one chcą coś robic zamiast siedzieć przed telewiorem, komputerem lub przesiadając na klatkach schodowych . Sam mam pasje która jest bieganie moja rodzinna przyzwyczaiła sie do mojej codziennej 2 godz nie obecności kiedy ide biegac , ćwiczyć jednak uwazam ze zaproszenie tej kobiety to profanacja idei sportu ta kobieta schanbiła splamiła krwia nie tylko swoją dusze ale i cały swiat sportowy unikajac kary w imie ośiągnięć sportowych wiem ze umożliwił jej to sąd ale mimo wszystko mogła jechac wolniej bo jadący z ta predkoscia kierowca po naszych drogach jest morderca . , ja jej pedału gazu nie wciskałem sama wiedziała co robi a zrobiła to co zrobiła czyli zabiła młodego chłopaka który miał plany i chciał życ

 8. 8
  +2
  ~ opinia
  Poniedziałek, 25.03

  Elbląska Wiosna Pływacka to zawody pływackie. Zaproszenie wybitnej zawodniczki, która jest wzorem dla młodych pływaków, to zdecydowanie lepszy pomysł, niż np. zaproszenie na te same zawody wybitnego oszczepnika. Stan elbląskiego basenu też nie ma tutaj znaczenia, bo nawet jeżeli nie mamy warunków, a coś jako miasto na arenie sportów pływackich osiągamy, to większa chwała nam za to. Ponadto, niektórzy wpisujący komentarze mylą sprawiedliwość z zemstą. Wypadek to nie to samo co morderstwo. Zdarzyć się może każdemu. Nawet Robertowi Kubicy. Mam wrażenie, że marnujemy czas na typowe Polaków rozmowy. Cieszmy się, że był Mariusz Czerkawski. Cieszmy się, że będzie Otylia Jędrzejczak. Młodzi sportowcy z Elbląga czekają na następnych mistrzów. P.S. Biegajmy z rodzinami, a nie sami.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.