Piątek, 26.04.2024, Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Concordia rozbiła drużynę Limanovii. Znakomita druga połowa w wykonaniu gospodarzy

06.04.2014, 13:55:00 Rozmiar tekstu: A A A

W meczu 23. kolejki II ligi wschodniej Concordia Elbląg wygrywa 4:0 (0:0) z Limanovią Limanowa. Po słabej pierwszej cześci spotkania gospodarze nabrali nowych sił na drugą połowe, która została wykorzystana w pełni.

Pierwszą połowę meczu zdominowali zawodnicy Limanovia Szubyt Limanowa. Potrafili stworzyć kilka groźnych sytuacj, a także Concordia popełniała wiele błędów w obronie. Goście nie zdołali jednak wykorzystać swojej przewagi. W drugiej połowie te role się odwróciły. Zawodnicy Concordii nie pozwalali przeciwnikowi na wiele, oraz potrafili wykorzystać stwarzane przez siebie sytuacje bramkowe i wykorzystali cztery z nich.

Zobacz zapis relacji LIVE - minuta po minucie

Concordia Elbląg - Limanovia Limanowa 4:0
Strzelcy bramek: Juan Perez Zapata 48', Hector Faura Ibanez 56', Alfredo Perez Zapata (k) 68', Adolfo Fernandez Lopez 85'

Po spotkaniu o występach swoich podopiecznych wypowiadali się trenerzy obu drużyn.

Dariusz Sielkiński:
 Chciałbym przeprosić tylko naszych kibiców i głównego sponsora klubu. Nigdy nie zaprezentowaliśmy tak kompromitującej gry jak dzisiaj. Nie wiem co poszło nie tak. Prowadzę ten zespół dwa lata i pierwszy raz jestem świadkiem takiej postawy.

Jesus Vicente Gimenez
: Chciałbym powiedzieć, że dzisiejszy mecz do przerwy był bardzo trudny. W pierwszej połowie przeciwnik zatrzymywał nas w środkowej części boiska, oraz grał bardzo dobrze z kontrataku. W drugiej połowie zmieniłem jednego gracza i stworzyło się dla nas więcej sytuacji. Concordia grała bardzo dobre spotkanie po przerwie. Uważam, że jest to najlepszy mecz drużyny pod moim przewodnictwem. Gratuluję moim piłkarzom.