Na początku grudnia w Kinie Światowid trwał 5. Festiwal Filmów Familijnych (1-7 grudnia). W tym roku, organizatorzy postanowili dołożyć do festiwalu wydarzenie ekstra! Już we wtorek, 23 grudnia, niezwykła opowieść filmowa, która wrosła w klimat świąteczny wielu polskich domów. O godzinie 18:00 odbędzie się specjalny seans kultowego filmu "Kevin sam w domu".
Przed projekcją, Łukasz Budnik – dyrektor artystyczny festiwalu, poprowadzi krótki wstęp o znaczeniu rodzinnego spędzania czasu przed telewizorem w okresie świąt oraz o samym fenomenie filmu, który od lat nieodłącznie towarzyszy bożonarodzeniowej atmosferze.To klasyk, który co roku oglądamy w telewizji, tym razem będzie można zobaczyć go na dużym kinowym ekranie!
Mamy także świąteczna niespodziankę: cena biletu to tylko 5 zł! Link do biletów. Nie przegapcie tej świątecznej okazji, zapraszamy całe rodziny!
Projekt zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląga i współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Redakcja Centrum Spotkań Europejskich „Światowid"







