Środa, 22.02.2017, Imieniny: Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm

MONTER

Dane podstawowe:

Typ oferty:dam pracę
Kategoria:Budownictwo i Architektura

SARENS POLSKA Sp. z o.o.
międzynarodowa firma z kapitałem belgijskim, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:
MONTER

Opis stanowiska:

Praca przy montażu żurawi oraz innego sprzętu do podnoszenia i transportu specjalistycznego na terenie realizowanych projektów w kraju oraz w zależności od potrzeb zagranicą.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnie zawodowe
  • Doświadczenie: Nie wymagane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność - praca na terenie kraju i za granicą
  • Zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet medyczny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@sarens.pl w tytule maila wpisując MONTER

Dane kontaktowe:

ID ogłoszenia: P3234 DATA DODANIA:

Ostatnio dodane ogłoszenia:

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO