Poniedziałek, 23.10.2017, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Oferty pracy PUP w Elblągu

28.01.2011, 09:35:57 Rozmiar tekstu: A A A
Oferty pracy PUP w Elblągu
fot. Rafał Kadłubowski

Przedstawiamy wykaz ofert pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, jakie ma w swojej ofercie Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu na dzień 27 stycznia 2011 roku. Dla osób zarejestrowanych w PUP dostępne są cztery oferty pracy na stanowiska: szwaczka, szwacz na maszynie overlock, prasowaczka i przedstawiciel handlowy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ww. ofert pracy prosimy zgłaszać się osobiście do PUP w Elblągu w godzinach 8:30-14:00, ul. Saperów 24 na stanowisko obsługi: do pośrednika pracy (parter). Oferty przeznaczone są dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg.

Oferty ogólnodostępne dla wszystkich osób bezrobotnych i poszukujących pracy (oferty otwarte dostępne w siedzibie PUP na I piętrze w gablotach w holu głównym):
- dla wszystkich osób bezrobotnych i poszukujących pracy: asystent technologa, elektryk,  instruktor narciarstwa i snowboardu, kierowca kat. C+E, kontroler jakości, kucharka, licencjonowany pracownik ochrony, magazynier, mechanik, modelarz, nauczyciel do nauki zawodu-elektronik ze znajomością programu mikroprocesów, operator ładowarko-koparki, operator maszyn mieszających, operator sprzętu ciężkiego HDS, operator sprzętu ciężkiego-podnośnik koszowy, pokojowa, pomoc kuchenna, pracownik administracji, pracownik obsługi piły formatowej, przedstawiciel handlowy, sortowacz palet, specjalista ds. nieruchomości, sprzątaczka (z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności), technolog, tynkarz, kaletnik, krojczy, pracownik nadzoru produkcji, prasowaczka, sprzedawca, szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu informuje

Z dniem 3 stycznia 2011r. w Elblągu przy ul. Bema 54 zaczęło funkcjonować rozszerzone Centrum Aktywizacji Zawodowej oraz  LOKALNY PUNKT INFORMACYJNO – KONSULTACYJNY wchodzące w skład Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

Centrum Aktywizacji Zawodowej świadczy usługi w zakresie poradnictwa zawodowego oraz aktywnego poszukiwania pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

LOKALNY PUNKT INFORMACYJNO – KONSULTACYJNY realizuje zadania w zakresie:
rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy,
udzielania bezrobotnym i pracodawcom informacji o możliwościach i zakresie udzielania pomocy określonej w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

UWAGA!!!
Wszystkie Osoby bezrobotne i poszukujące pracy w celu rejestracji  od dnia 3 stycznia 2011r. powinny zgłaszać się do LOKALNEGO PUNKTU INFORMACYJNO – KONSULTACYJNEGO w Elblągu przy ul. Bema 54 (wejście od ul. Bema przy Stacji  Diagnostycznej lub od ul. Sadowej).

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Elblag-wsp
  Piątek, 28.01

  Brak słów.130 tys. miasto i 4 oferty pracy.

 2. 2
  +2
  ~ pracownik
  Piątek, 28.01

  Az 4 oferty !!!!!!!!! Wychodzimy z kryzysu bedzie przej.......

 3. 3
  0
  ~ ?
  Piątek, 28.01

  ofert jest wiecej, nie tylko te wytluszczonym drukiem. poza tym nie kazdy pracodawca szuka pracownikow przez PUP.

 4. 4
  +1
  ~ 50 plus
  Piątek, 28.01

  mam na 30.01 wyznaczony termin w PUP.Ciekawe co mi zaoferują po za następną datą przyjścia.Idę pierwszy raz.

 5. 5
  +1
  ~ ?
  Piątek, 28.01

  Elbląg to dziura i tak pozostanie.Praca???!!! hmh...gdzie ???? Te oferty to sobie mogą......

 6. 6
  +3
  ~ dfgfg
  Piątek, 28.01

  bylem dzis u nich. pracownikom PUP jest bardzo ciezko. ciezko udawac ze sie pracuje .

 7. 7
  +3
  ~ !
  Sobota, 29.01

  Jakbyś miał zagwarantowaną prace ze wszystkimi dodatkami i przy okazji jeszcze dostawał nagrody za nie wychylanie się,to tez byś się nie przepracowywał.

 8. 8
  0
  ~ dyskryminacja
  Sobota, 29.01

  moja zona ostatnio byla w kilku sklepach z ofertami pracy i pierwszym pytaniem bylo 'czy ma male dziecko'.odpowiedz twierdzaca i od razu podziekowali!!!

 9. 9
  +1
  ~ do pana poniżej
  Sobota, 29.01

  co się dziwisz, tez bym wybrał do pracy kobietę z zawiązanymi jajnikami.

 10. 10
  +1
  ~ czy nie lepiej miejsca dla ludzi o prace
  Sobota, 29.01

  zamiast budowac stadiony lepiej wybudowaliby miejsca pracy za godna pensje by zmiejszyc bezrobocie,ale czy platforma ma jakas koncepcje-zero.ludzie pracy nie maja,na zycie rowniez a tu bomba kolejny platformiany stadion,Nowaczyka dorwal sie do koryta i juz ma wizje dlaczego nie w kirumku zmiejszenia bezrobocia kolku jeden

 11. 11
  0
  ~ haidi
  Poniedziałek, 31.01

  praca za 700 zl sami pracujcie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2017 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.