1 Listopada, Sobota, Dzis jest Wszystkich Swietych

Menu główne

TABELE I WYNIKI: SEZON 2014/2015


OGŁOSZENIA PROMOWANE

Jeśli chcesz zamieścić ogłoszenie promowane - w celu wykupienia odpowiedniego pakietu skontaktuj się z nami osobiście (ul. 12 Lutego 25) lub telefonicznie (55 236 19 16, 603 690 001), od poniedziałku do piątku w godz: od 8.00 do 16.00
info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

II liga wschodnia - 2012/2013


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Płock 34 70 20 10 4 59 - 27
2. Puszcza Niepołomice 34 70 21 7 6 61 - 35
3. Pelikan Łowicz 34 65 19 8 7 47 - 27
4. Resovia 34 60 17 9 8 40 - 27
5. Wisła Puławy 34 53 14 11 9 42 - 32
6. Znicz Pruszków 34 50 14 8 12 37 - 34
7. Olimpia Elbląg 34 48 11 15 8 25 - 18
8. Pogoń Siedlce 34 48 13 9 12 44 - 38
9. Radomiak Radom 34 47 12 11 11 43 - 42
10. Stal Stalowa Wola 34 45 12 9 13 28 - 33
11. Stal Rzeszów 34 39 8 15 11 34 - 36
12. Wigry Suwałki 34 39 11 6 17 36 - 39
13. Unia Tarnów 34 38 10 8 16 38 - 51
14. Motor Lublin 34 35 9 8 17 41 - 54
15. Garbarnia Kraków 34 35 9 8 17 39 - 65
16. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 33 8 9 17 34 - 49
17. Concordia Elbląg 34 31 8 7 19 25 - 47
18. Siarka Tarnobrzeg 34 29 7 8 19 36 - 55



1. kolejka - 4/5. sierpnia 2012 (Sobota / Niedziela)
Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków 0 : 1 Resovia
Unia Tarnów 2 : 1 Wisła Płock
Znicz Pruszków 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom 1 : 0 Pogoń Siedlce
Concordia Elbląg 0 : 1 Stal Stalowa Wola 4. sierpnia 2012 17:00
Wisła Puławy 1 : 1 Motor Lublin
Pelikan Łowicz 2 : 0 Puszcza Niepołomice
Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg 4. sierpnia 2012 17:00
2. kolejka - 15. sierpnia 2012 (Środa)
Wigry Suwałki 1 : 2 Olimpia Elbląg 15. sierpnia 2012 18:00
Puszcza Niepołomice 1 : 4 Stal Rzeszów
Motor Lublin 2 : 2 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 0 : 2 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 0 : 0 Concordia Elbląg 15. sierpnia 2012 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 4 Radomiak Radom
Wisła Płock 0 : 0 Znicz Pruszków
Resovia 4 : 1 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Garbarnia Kraków
3. kolejka - 18/19. sierpnia 2012 (Sobota / Niedziela)
Garbarnia Kraków 0 : 1 Wigry Suwałki
Unia Tarnów 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 1 : 0 Resovia
Radomiak Radom 3 : 1 Wisła Płock
Concordia Elbląg 5 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19. sierpnia 2012 12:00
Wisła Puławy 3 : 2 Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 0 : 0 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 1 : 1 Puszcza Niepołomice 18. sierpnia 2012 17:00
4. kolejka - 25/26. sierpnia 2012 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 1 : 2 Puszcza Niepołomice
Motor Lublin 0 : 0 Olimpia Elbląg 25. sierpnia 2012 17:00
Stal Stalowa Wola 1 : 2 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 0 : 0 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 2 Wisła Puławy
Wisła Płock 3 : 0 Concordia Elbląg 26. sierpnia 2012 18:00
Resovia 5 : 0 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 1 : 0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 1 : 4 Unia Tarnów
5. kolejka - 1/2. września 2012 (Sobota / Niedziela)
Unia Tarnów 2 : 1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 1 : 2 Garbarnia Kraków
Radomiak Radom 0 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Concordia Elbląg 1 : 0 Resovia 2. września 2012 12:00
Wisła Puławy 0 : 1 Wisła Płock
Pelikan Łowicz 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów 1 : 2 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 0 : 0 Stal Stalowa Wola 1. września 2012 17:00
Puszcza Niepołomice 3 : 0 Motor Lublin
6. kolejka - 8/9. września 2012 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 2 : 1 Motor Lublin
Stal Stalowa Wola 0 : 4 Puszcza Niepołomice
Olimpia Elbląg 2 : 0 Pogoń Siedlce 8. września 2012 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Stal Rzeszów
Wisła Płock 1 : 2 Pelikan Łowicz
Resovia 0 : 0 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Concordia Elbląg 8. września 2012 17:00
Garbarnia Kraków 2 : 1 Radomiak Radom
Unia Tarnów 0 : 0 Znicz Pruszków
7. kolejka - 15/16. września 2012 (Sobota / Niedziela)
Znicz Pruszków 0 : 0 Wigry Suwałki
Radomiak Radom 2 : 2 Unia Tarnów
Concordia Elbląg 1 : 1 Garbarnia Kraków 16. września 2012 12:00
Wisła Puławy 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Pelikan Łowicz 0 : 1 Resovia
Stal Rzeszów 1 : 2 Wisła Płock
Olimpia Elbląg 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15. września 2012 16:00
Puszcza Niepołomice 2 : 1 Pogoń Siedlce
Motor Lublin 0 : 2 Stal Stalowa Wola
8. kolejka - 19. września 2012 (Środa)
Wigry Suwałki 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 2 : 1 Motor Lublin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 2 Puszcza Niepołomice
Wisła Płock 2 : 1 Olimpia Elbląg 19. września 2012 17:00
Resovia 1 : 0 Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków 0 : 3 Wisła Puławy
Unia Tarnów 0 : 2 Concordia Elbląg 19. września 2012 16:00
Znicz Pruszków 2 : 0 Radomiak Radom
9. kolejka - 22/23. września 2012 (Sobota / Niedziela)
Radomiak Radom 1 : 0 Wigry Suwałki
Concordia Elbląg 1 : 0 Znicz Pruszków 23. września 2012 12:00
Wisła Puławy 1 : 2 Unia Tarnów
Pelikan Łowicz 3 : 0 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 3 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 1 : 0 Resovia 22. września 2012 16:00
Puszcza Niepołomice 1 : 1 Wisła Płock
Motor Lublin 3 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola 3 : 0 Pogoń Siedlce
10. kolejka - 29/30. września 2012 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 1 : 1 Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Wisła Płock 1 : 0 Motor Lublin
Resovia 0 : 0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 1 : 1 Olimpia Elbląg 29. września 2012 16:00
Garbarnia Kraków 3 : 2 Stal Rzeszów
Unia Tarnów 0 : 1 Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków 0 : 2 Wisła Puławy
Radomiak Radom 2 : 1 Concordia Elbląg 29. września 2012 16:00
11. kolejka - 6/7. października 2012 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 2 : 0 Wigry Suwałki 7. października 2012 12:00
Wisła Puławy 1 : 1 Radomiak Radom
Pelikan Łowicz 0 : 1 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 2 : 0 Unia Tarnów
Olimpia Elbląg 1 : 1 Garbarnia Kraków 6. października 2012 16:00
Puszcza Niepołomice 4 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 1 : 1 Resovia
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Wisła Płock
Pogoń Siedlce 2 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12. kolejka - 13/14. października 2012 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wisła Płock 2 : 2 Pogoń Siedlce
Resovia 1 : 1 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 4 : 2 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 1 : 3 Puszcza Niepołomice
Unia Tarnów 0 : 1 Olimpia Elbląg 13. października 2012 14:00
Znicz Pruszków 1 : 1 Stal Rzeszów
Radomiak Radom 2 : 0 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 0 : 1 Wisła Puławy 13. października 2012 15:00
13. kolejka - 20/21. października 2012 (Sobota / Niedziela)
Wisła Puławy 5 : 2 Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz 1 : 0 Concordia Elbląg 21. października 2012 11:15
Stal Rzeszów 3 : 1 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 0 : 1 Znicz Pruszków 20. października 2012 15:00
Puszcza Niepołomice 4 : 1 Unia Tarnów
Motor Lublin 3 : 0 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 2 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Siedlce 3 : 0 Resovia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Wisła Płock
14. kolejka - 27/28. października 2012 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 1 : 2 Wisła Płock
Resovia 2 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 2 : 1 Stal Stalowa Wola
Unia Tarnów 1 : 4 Motor Lublin
Znicz Pruszków 1 : 0 Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom 0 : 0 Olimpia Elbląg 27. października 2012 14:00
Concordia Elbląg 2 : 1 Stal Rzeszów 27. października 2012 15:00
Wisła Puławy 0 : 3 Pelikan Łowicz 21. listopada 2012
15. kolejka - 3/4. listopada 2012 (Sobota / Niedziela)
Pelikan Łowicz 1 : 0 Wigry Suwałki
Stal Rzeszów 1 : 1 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 0 : 0 Concordia Elbląg 4. listopada 2012 13:00
Puszcza Niepołomice 2 : 0 Radomiak Radom
Motor Lublin 4 : 2 Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Unia Tarnów
Pogoń Siedlce 0 : 1 Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Płock 0 : 1 Resovia
16. kolejka - 10/11. listopada 2012 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 0 : 1 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Wisła Płock
Garbarnia Kraków 2 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Tarnów 3 : 1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 3 : 1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 3 : 0 Motor Lublin
Concordia Elbląg 0 : 2 Puszcza Niepołomice 11. listopada 2012 12:00
Wisła Puławy 0 : 1 Olimpia Elbląg 10. listopada 2012 13:00
Pelikan Łowicz 1 : 0 Stal Rzeszów
17. kolejka - 17/18. listopada 2012 (Sobota / Niedziela)
Stal Rzeszów 0 : 0 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 1 : 1 Pelikan Łowicz 17. listopada 2012 13:00
Puszcza Niepołomice 2 : 0 Wisła Puławy
Motor Lublin 2 : 1 Concordia Elbląg 17. listopada 2012 13:00
Stal Stalowa Wola 1 : 1 Radomiak Radom
Pogoń Siedlce 1 : 0 Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Unia Tarnów
Wisła Płock 1 : 0 Garbarnia Kraków
Resovia 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
18. kolejka - 9/10. marca 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg 27. marca 2013
Resovia 2 : 1 Garbarnia Kraków 1. maja 2013
Wisła Płock 2 : 2 Unia Tarnów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 3 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 4 : 0 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Concordia Elbląg 9. marca 2013 14:00
Motor Lublin 0 : 2 Wisła Puławy 17. kwietnia 2013
Puszcza Niepołomice 1 : 3 Pelikan Łowicz
Olimpia Elbląg 0 : 0 Stal Rzeszów 3. kwietnia 2013 16:00
19. kolejka - 16/17. marca 2013 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Elbląg 3 : 0 Wigry Suwałki 17. kwietnia 2013 16:00
Stal Rzeszów 0 : 0 Puszcza Niepołomice 10. kwietnia 2013
Pelikan Łowicz 2 : 1 Motor Lublin 1. maja 2013
Wisła Puławy 0 : 0 Stal Stalowa Wola 27. marca 2013
Concordia Elbląg 0 : 0 Pogoń Siedlce 10. kwietnia 2013 16:00
Radomiak Radom 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10. kwietnia 2013
Znicz Pruszków 0 : 3 Wisła Płock 10. kwietnia 2013
Unia Tarnów 2 : 4 Resovia 22. maja 2013
Garbarnia Kraków 1 : 3 Siarka Tarnobrzeg 10. kwietnia 2013
20. kolejka - 23/24. marca 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 3 : 2 Garbarnia Kraków
Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 Unia Tarnów 15. maja 2013
Resovia 3 : 1 Znicz Pruszków 15. maja 2013
Wisła Płock 2 : 2 Radomiak Radom 15. maja 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 : 0 Concordia Elbląg 15. maja 2013 18:00
Pogoń Siedlce 1 : 1 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Pelikan Łowicz 15. maja 2013
Motor Lublin 1 : 1 Stal Rzeszów 15. maja 2013
Puszcza Niepołomice 1 : 0 Olimpia Elbląg 15. maja 2013 18:00
21. kolejka - 30. marca 2013 (Sobota)
Puszcza Niepołomice 1 : 2 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 1 : 0 Motor Lublin 30. marca 2013 15:00
Stal Rzeszów 0 : 0 Stal Stalowa Wola 29. maja 2013
Pelikan Łowicz 2 : 1 Pogoń Siedlce 29. maja 2013
Wisła Puławy 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29. maja 2013
Concordia Elbląg 0 : 3 Wisła Płock 29. marca 2013 15:30
Radomiak Radom 4 : 0 Resovia
Znicz Pruszków 1 : 4 Siarka Tarnobrzeg 29. maja 2013
Unia Tarnów 1 : 3 Garbarnia Kraków 29. maja 2013
22. kolejka - 6/7. kwietnia 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 0 : 2 Unia Tarnów
Garbarnia Kraków 1 : 1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1 : 4 Radomiak Radom 5. czerwca 2013
Resovia 0 : 0 Concordia Elbląg 6. czerwca 2013 17:00
Wisła Płock 2 : 1 Wisła Puławy 5. czerwca 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Pelikan Łowicz 5. czerwca 2013
Pogoń Siedlce 2 : 2 Stal Rzeszów 5. czerwca 2013
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Olimpia Elbląg 5. czerwca 2013 17:00
Motor Lublin 1 : 4 Puszcza Niepołomice 5. czerwca 2013
23. kolejka - 13/14. kwietnia 2013 (Sobota / Niedziela)
Motor Lublin 1 : 1 Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice 3 : 1 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 0 : 0 Olimpia Elbląg 13. kwietnia 2013 16:00
Stal Rzeszów 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 2 Wisła Płock
Wisła Puławy 0 : 0 Resovia
Concordia Elbląg 0 : 2 Siarka Tarnobrzeg 13. kwietnia 2013 17:00
Radomiak Radom 4 : 1 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 1 : 1 Unia Tarnów
24. kolejka - 20/21. kwietnia 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 0 : 1 Znicz Pruszków
Unia Tarnów 3 : 1 Radomiak Radom
Garbarnia Kraków 1 : 2 Concordia Elbląg 19. kwietnia 2013 19:00
Siarka Tarnobrzeg 2 : 0 Wisła Puławy
Resovia 0 : 1 Pelikan Łowicz
Wisła Płock 1 : 1 Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Olimpia Elbląg 20. kwietnia 2013 17:00
Pogoń Siedlce 2 : 1 Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola 1 : 0 Motor Lublin
25. kolejka - 24. kwietnia 2013 (Środa)
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Wigry Suwałki
Motor Lublin 2 : 1 Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice 3 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg 0 : 0 Wisła Płock 24. kwietnia 2013 17:00
Stal Rzeszów 0 : 1 Resovia
Pelikan Łowicz 1 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 6 : 1 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 0 : 1 Unia Tarnów 1. maja 2013 17:00
Radomiak Radom 1 : 1 Znicz Pruszków
26. kolejka - 27/28. kwietnia 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 2 : 0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 5 : 0 Concordia Elbląg 28. kwietnia 2013 12:00
Unia Tarnów 0 : 1 Wisła Puławy
Garbarnia Kraków 1 : 1 Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg 0 : 1 Stal Rzeszów
Resovia 0 : 0 Olimpia Elbląg 27. kwietnia 2013 16:00
Wisła Płock 1 : 1 Puszcza Niepołomice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 1 : 0 Stal Stalowa Wola
27. kolejka - 4/5. maja 2013 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Siedlce 1 : 0 Wigry Suwałki
Stal Stalowa Wola 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Motor Lublin 0 : 2 Wisła Płock
Puszcza Niepołomice 1 : 0 Resovia
Olimpia Elbląg 0 : 1 Siarka Tarnobrzeg 4. maja 2013 17:00
Stal Rzeszów 0 : 0 Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz 2 : 0 Unia Tarnów
Wisła Puławy 1 : 1 Znicz Pruszków
Concordia Elbląg 0 : 1 Radomiak Radom 5. maja 2013 12:00
28. kolejka - 8. maja 2013 (Środa)
Wigry Suwałki 3 : 0 Concordia Elbląg 8. maja 2013 18:00
Radomiak Radom 0 : 0 Wisła Puławy
Znicz Pruszków 1 : 3 Pelikan Łowicz
Unia Tarnów 1 : 1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 1 : 0 Olimpia Elbląg 8. maja 2013 17:00
Siarka Tarnobrzeg 2 : 3 Puszcza Niepołomice
Resovia 2 : 2 Motor Lublin
Wisła Płock 2 : 0 Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 0 Pogoń Siedlce
29. kolejka - 11/12. maja 2013 (Sobota / Niedziela)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 2 : 2 Wisła Płock
Stal Stalowa Wola 0 : 1 Resovia
Motor Lublin 2 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice 2 : 2 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1 : 1 Unia Tarnów 11. maja 2013 17:00
Stal Rzeszów 0 : 1 Znicz Pruszków
Pelikan Łowicz 0 : 2 Radomiak Radom
Wisła Puławy 1 : 0 Concordia Elbląg 11. maja 2013 16:00
30. kolejka - 18/19. maja 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 3 : 0 Wisła Puławy
Concordia Elbląg 0 : 3 Pelikan Łowicz 18. maja 2013 17:00
Radomiak Radom 1 : 1 Stal Rzeszów
Znicz Pruszków 0 : 2 Olimpia Elbląg 19. maja 2013 12:00
Unia Tarnów 0 : 1 Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków 2 : 1 Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Stal Stalowa Wola
Resovia 2 : 0 Pogoń Siedlce
Wisła Płock 5 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
31. kolejka - 25/26. maja 2013 (Sobota / Niedziela)
Wisła Płock 1 : 0 Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Resovia
Pogoń Siedlce 3 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 2 : 0 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 3 : 1 Unia Tarnów
Puszcza Niepołomice 1 : 0 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 1 : 0 Radomiak Radom 25. maja 2013 18:00
Stal Rzeszów 3 : 2 Concordia Elbląg 25. maja 2013 17:00
Pelikan Łowicz 1 : 1 Wisła Puławy
32. kolejka - 1/2. czerwca 2013 (Sobota / Niedziela)
Wigry Suwałki 1 : 2 Pelikan Łowicz
Wisła Puławy 1 : 0 Stal Rzeszów
Concordia Elbląg 0 : 1 Olimpia Elbląg 2. czerwca 2013 15:00
Radomiak Radom 0 : 1 Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków 3 : 0 Motor Lublin
Unia Tarnów 0 : 1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 3 : 5 Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 0 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Resovia 0 : 3 Wisła Płock
33. kolejka - 9. czerwca 2013 (Niedziela)
Resovia 3 : 1 Wigry Suwałki
Wisła Płock 5 : 0 Siarka Tarnobrzeg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2 : 0 Unia Tarnów
Stal Stalowa Wola 0 : 2 Znicz Pruszków
Motor Lublin 3 : 0 Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice 1 : 1 Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg 0 : 0 Wisła Puławy 9. czerwca 2013 17:00
Stal Rzeszów 2 : 1 Pelikan Łowicz
34. kolejka - 15. czerwca 2013 (Sobota)
Wigry Suwałki 4 : 0 Stal Rzeszów
Pelikan Łowicz 3 : 2 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 2 : 3 Puszcza Niepołomice
Concordia Elbląg 3 : 0 Motor Lublin 15. czerwca 2013 17:00
Radomiak Radom 0 : 0 Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków 1 : 0 Pogoń Siedlce
Unia Tarnów 0 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków 2 : 2 Wisła Płock
Siarka Tarnobrzeg 1 : 2 Resovia
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2014 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.