Dziś
Jutro
Pojutrze

27-latek został zatrzymany przez policjantów kryminalnych z Elbląga. Mężczyzna miał w mieszkaniu 26 niewielkich, foliowych zawiniątek z amfetaminą. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W mieszkaniu 27-latka policjanci znaleźli dwie wagi elektroniczne do ważenia sproszkowanych substancji a także pudełko, w którym znajdowało się 26 niewielkich foliowych zawiniątek. Co prawda na pudełku, w którym się one znajdowały widniał rysunek liścia marihuany, to w foliowych zawiniątkach policjanci znaleźli amfetaminę.
Zabezpieczony „towar” nie trafi na ulicę. Łącznie było to 21,3 gramów amfetaminy. Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków. Zebrany w sprawie materiał trafi do sądu. Za posiadanie środków odurzających prawo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
mł. asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.
Copyright © 2004-2012 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Gratulacje dla naszych dzielnych milicjantów!!! Zatrzymali naprawdę grubą rybę, narkotykowego barona!!!