Piątek, 19.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw

Koszmarna kontuzja zawodnika Olimpii Elbląg. Robert Wesołowski odwieziony do szpitala

24.07.2014, 08:19:57 Rozmiar tekstu: A A A

W środę Olimpia Elbląg rozegrała kolejne spotkanie sparingowe. W Gdyni podopieczni Adama Borosa zmierzyli się z I-ligową Arką Gdynia. Na boisku wygrali gospodarze 2-1, ale wynik zszedł na dalszy plan, bowiem w ostatniej minucie meczu w wyniku niefortunnej interwencji obrońca Arki spowodował groźną kontujzję Roberta Wesołowskiego.

Aktualizacja: Początkowo wydawało się, że doszło do złamania, ale ostatecznie okazało się to poważnym zwichnięciem.

Zawodnik Olimpii został odwieziony do szpitala, a sędzia skończył mecz przed czasem. To niezwykle pechowa sytuacja, bowiem Wesołowski dołączył do elbląskiego zespołu w przerwie letniej. W sobotę rozegrał pierwszy oficjalny mecz w barwach Olimpii ( w Pucharze Polski z Calisią), a teraz czeka go conajmniej kilkumiesięczna przerwa w grze.

W sobotę o godzinie 18:00 Olimpia rozegra na stadionie przy Agrykola kolejny mecz w ramach Pucharu Polski. Rywalem elbląskiej drużyny będzie Radomiak Radom.

Arka Gdynia - Olimpia Elbląg 2:1
Calderon 15, Wojowski 78 - Graczyk 66 (k)