Poniedziałek, 13.05.2024, Imieniny: Gloria, Robert, Serwacy

Z nieba do piekła. Porażka Olimpii Elbląg z Radomiakiem

17.05.2014, 19:50:20 Rozmiar tekstu: A A A

W meczu 30. kolejki II ligi wschodniej Olimpia Elbląg przegrała u siebie 1:2 z Radomiakiem Radom.

Mecz rozpoczął się znakomicie dla Olimpii, już w 5 minucie meczu pięknym strzałem z 20 metrów bramkarza Radomiaka pokonał Rafał Leśniewski. Po chwili w sytuacji sam na sam był najbardziej aktywny zawodnik Olimpii Tomasz Sedlewski, ale piłkę po jego strzale odbił bramkarz Radomiaka. Po zdobyciu bramki cofnęła się do defensywy i oczekiwała na kontrataki. Niestety najpierw po rzucie karnym w 63 minucie wyrównał Jakub Cieciura, a w 70 minucie niespodziewanie goście wyszli na prowadzenie po strzale Marka Masiudy. Zawodnicy goście umiejętnie oddalali grę od swojej bramki i w dodatku jeszcze groźnie atakowali. Zawodnicy Olimpii byli kompletnie bezradni w ataku. Dopiero w samej końcówce elbląska drużyna zaatakowała, ale nie zdołała już wyrównać stanu meczu.