Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czeslaw

Olimpia Elbląg nie sprawiła niespodzianki w Tarnobrzegu. Olimpia - Siarka 0:1

19.04.2014, 15:20:18 Rozmiar tekstu: A A A

W meczu 25. kolejki II ligi wschodniej Olimpia Elbląg przegrała na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 0:1 (0:0).

Niestety, piłkarzom Olimpii nie udało się sprawić niespodzianki na trudnym terenie w Tarnobrzegu. Siarka, która jest jednym z faworytów do awansu, wygrała mecz 1:0 po bramce głową Figiela w 49. minucie spotkania. W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany, jednak strzelona bramka przez gospodarzy tuż po przerwie ustawiła całe spotkanie. Olimpia do końca spotkania nie potrafiła już poważnie zagrozić bramce Siarki.

Następna kolejka II ligi wschodniej zostanie rozegrana w najbliższą środę 23. kwietnia, jednak obie elbląskie drużyny przełożyły swoje spotkania z tego terminu na 30. kwietnia. Concordia i Olimpia spotkają się w meczu derbowym w niedzielę 27. kwietnia 2014 o godzinie 12:00 na Stadionie przy Agrykola.

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1:0